رئیس جمهوری اسلامی ایران جناب دکتر روحانی، طبق برنامه‌ی از پیش اعلام شده صبح روز پنجشنبه برای بازدید از منطقه آزاد انزلی و بندر این شهر، از روستای چاپارخانه عبور می‌کنند.

مقصد پانزدهمین سفر رییس جمهوری و هیات دولت به استان ها، سفر به گیلان است که فردا (بیست و ششم فروردین ماه) انجام می شود و اقشار مختلف مردم آماده هستند از دکتر روحانی استقبالی شایسته کنند و برگ زرین دیگری در تاریخ پرافتخار سرزمین میرزاکوچک خان جنگلی به ثبت برسانند.
رییس جمهوری و هیأت دولت، چهارشنبه و پنجشنبه‌ی هفته پیش رو ۲۶ و ۲۷ / ۱ / ۱۳۹۳ به گیلان سفر می کنند و اولین برنامه رییس جمهوری، دیدار مردمی با مردم استان است. ورزشگاه شهید عضدی واقع در خیابان نامجو، محل سخنرانی دکتر حسن روحانی است و ایشان ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه فردا (چهارشنبه) پس از ورود به استان گیلان در این ورزشگاه سخنرانی می کند.

طبق نیازی که از قبل سنجیده شده، در همه شهرستان ها، وزرا یا معاونان رییس جمهوری حضور یافته و ضمن شرکت در جلسات شورای اداری، پروژه های انجام شده را افتتاح یا کلنگ زنی می کنند. 


سفر رئیس جمهور به چاپارخانه

ریاست محترم جمهوری و هیأت همراه از منطقه‌ی آزاد بندر انزلی و این شهر استان بازدید خواهند داشت. در همین راستا پیش‌بینی می‌کنیم کاروان ریاست محترم جمهوری جناب روحانی و هیأت همراهان ایشان در نخستین ساعات صبح روز پنج‌شنبه ۲۷ فروردین‌ماه از دهستان چاپارخانه و از جاده‌ی میان روستای چاپارخانه عبور خواهند کرد.

مردم نیز در اماکن عمومی بویژه در قهوه‌خانه‌ها، مشغول گفت‌وگو در مورد نحوه‌ی بیان و بازگو کردن مشکلاتشان به رییس جمهوری هستند که با راهنمایی تعدادی مطلع و آگاه، آنان می‌خواهند به وسیله شماره‌ای که اعلام شده از طریق تلفن، مشکلاتشان را به گوش رییس جمهوری محبوب خود برسانند. در همین راستا شماره تلفن ۱۱۱ (سامد) به عنوان پل ارتباطی بین مردم با مسوولان ۲۴ ساعت قبل از سفر رییس جمهوری و هیأت دولت و همچنین ۲۴ ساعت بعد از سفر، برای طرح مشگلات و پیشنهاد‌های مردمی فعال است.